Kraków – Londyn Stansted

Ryanair – tanie bilety Kraków – Londyn Stansted

Tanie połączenia do Londynu obok lotów do Dublina to najpopularniejsze trasy obsługiwane przez tanie linie lotnicze Ryanair z naszego kraju. Również z krakowskiego lotniska Balice irlandzki przewoźnik obsługuje oba kierunki, a loty do Londynu są trasą obsługiwaną najczęściej. Ryanair z Krakowa do Londynu lata dwa razy dziennie, a w sezonie, w poniedziałki, środy i piątki nawet trzy razy dziennie! Pasażerowie lecący tanimi liniami lotniczymi Ryanair w cenie biletu mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Podróżni mający dylemat co do wielkości swoich bagaży od niedawna mogą nabywać gotowe produkty (torby podróżne, walizki) spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników. Trasę Kraków – Londyn Stansted obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Tanie bilety lotnicze z Krakowa do Londynu, w promocji – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już od 119 PLN. Czas lotu: 1,5 godziny / Odległość: 1381 km

 

Ryanair – Tanie Loty  do Anglii – Londyn Stansted z Krakowa i do Krakowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Tania linia lotnicza Ryanair jest obecnie jedynym przewoźnikiem bezpośrednio latającym z Polski na podlondyńskie lotnisko Stansted. Pozostałymi połączeniami Ryanira obsługiwanymi z Londynu Stansted do Polski są trasy:

przeloty Londyn Stansted – Bydgoszcz – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Gdańsk – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Katowice – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Lublin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Łódź – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Poznań – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Rzeszów – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Szczecin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Warszawa Modlin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Wrocław – Londyn Stansted (Ryanair)

 

Lotnisko Stansted to największa baza i port węzłowy tanich linii lotniczych Ryanair (obsługuje z niego ponad sto europejskich tras). Przewoźnik posiada na nim swoje centrum serwisowe i centrum szkolenia personelu pokładowego. Stansted położone jest  ok. 48 km na północny – wschód od Londynu. To czwarty co do wielkości port lotniczy Wielkiej Brytanii, po: Heathrow, Gatwick i lotnisku w Manchester. Rocznie obsługuje ok. 18 mln pasażerów. Pasażerowie na Stansted mają do swojej dyspozycji jeden trzyczęściowy terminal pasażerski wraz z przyległymi do niego budynkami satelickimi. Stansted należy do najlepszych lotnisk na świecie specjalizujących się w obsłudze tanich linii lotniczych i linii czarterowych. Lotnisko posiada bardzo łatwy dostęp.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair, można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, tanich biletach, zarówno na trasie z Krakowa do Londynu Stansted jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, promocyjne bilety lotnicze z krakowa do anglii, tanie loty z krakowa do londynu, najtańsze bilety lotnicze ryanair do londynu