Kraków – Leeds Bradford

Ryanair – tanie bilety lotnicze: Kraków – Leeds Bradford

Trasę z Krakowa na angielskie lotnisko Leeds Bradford obsługuje – trzy razy w tygodniu – tania linia lotnicza Ryanair. Przewoźnik lata do Leeds/Bradford we: wtorki, czwartki i soboty. Od sierpnia dwa razy w tygodniu (wtorki i soboty). Samoloty Ryanaira wylatują z Balic o godzinie: 11:10-25. Pasażerowie Ryanaira w cenie biletu mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Podróżni mający dylemat co do wielkości swoich bagaży od niedawna mogą nabywać gotowe produkty (torby podróżne, walizki) spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników.

Trasę Kraków – Leeds Bradford obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Tanie bilety lotnicze z Krakowa do Leeds/Bradford, w promocji – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już od 209 PLN. Czas lotu: 1 godzina i 45 minut / Odległość: 1524 km

 

Ryanair – Tanie Przeloty do Anglii – Leeds Bradford z Krakowa i do Krakowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Tanie linie lotnicze Ryanair są jedynym regularnym przewoźnikiem latającym z Polski na lotnisko Leeds Bradford. Innym połączeniem taniej linii Ryanair z tego lotniska do kraju są sezonowe tanie loty na trasie:

przeloty Leeds Bradford – Gdańsk – Leeds Bradford (Ryanair)

 

Międzynarodowy port lotniczy Leeds/Bradford leży w angielskim hrabstwie West Yorkshire, w okolicy miejscowości Yeadon, 18 km na północny zachód od Leeds i 11 km na północ od Bradford. To z racji swego położenia (między dwoma dużymi miastami hrabstwa), lotnisko oficjalnie nosi podwójne miano: Leeds Bradford International Airport. Chociaż rocznie obsługuje ponad 3,3 mln pasażerów to jak na warunki brytyjskie nie jest to duże lotnisko. W brytyjskim rankingu portów lotniczych plasuje się na ok. szesnastej pozycji. Lotnisko Leeds Bradford jest bazą i portem węzłowym linii: Jet2.com, Monarch Airlines i Ryanair, a w sezonie także Thomson Airways. W komunikacji z lotniskiem pasażerowie mogą liczyć na wygodne połączenia autobusowe.

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Kraków – Leeds Bradford jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair z krakowa do anglii, ryanair z krakowa do leeds bradford