Kraków – Kos

Ryanair – tanie bilety lotnicze Kraków – Kos

Tanie loty z Krakowa na grecką wyspę Kos to połączenie sezonowe realizowane w okresie wakacyjnym – do 18 października 2015 r. Ryanair lata na tej trasie tylko raz w tygodniu – w niedziele z wylotami o godzinie: 07:20. Lecąc z Ryanairem można na pokład zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Podróżni mający dylemat co do wielkości swoich bagaży od niedawna mogą nabywać gotowe produkty spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników.

Trasę Kraków – Kos obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Tanie bilety lotnicze z Krakowa na Kos, w promocji – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już od 179 PLN. Czas lotu: 3 godziny i 40 minut / Odległość: 1588 km

 

Ryanair – Tanie Przeloty do Grecji – Kos z Krakowa i do Krakowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Kraków – Kos to jedyne bezpośrednie połączenie lotnicze Ryanaira z kraju na tą grecką wyspę. Więcej lotów obsługuje w sezonie linia czarterowa Enter Air latająca na trasach:

przeloty Kos – Gdańsk – Kos (sezonowe loty czarterowe Enter Air)

przeloty Kos – Katowice – Kos (sezonowe loty czarterowe Enter Air)

przeloty Kos – Poznań – Kos (sezonowe loty czarterowe Enter Air)

przeloty Kos – Warszawa Chopina – Kos (sezonowe loty czarterowe Enter Air)

przeloty Kos – Wrocław – Kos (sezonowe loty czarterowe Enter Air)

 

Międzynarodowy port lotniczy im. Hipokratesa położony jest na greckiej wyspie Kos leżącej u południowo-zachodnich wybrzeży Turcji. Otwarto go w roku 1974, a w roku 1994 lotnisko przeszło gruntowną modernizację w celu przystosowania go do wzmożonego ruchu turystycznego. Jest lotniskiem typowo sezonowym. Obsługuje wyspę Kos i południowo – zachodni region Turcji. Jest portem węzłowym greckich linii Aegean Airlines.

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Kraków – Kos jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

 

tanie bilety lotnicze do grecji, bilety ryanair grecja, tanie przeloty z krakowa do grecji, bilety lotnicze ryanair z krakowa na kos, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia