Kraków – Dortmund

Ryanair – tanie bilety lotnicze Kraków – Dortmund

Kraków – Dortmund to jedyne „niemieckie” połączenie tanich linii lotniczych Ryanair z lotniska w podkrakowskich Balicach. Trasę tą Ryanair obsługuje cztery razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Samoloty z Balic wylatują (w zależności od dnia) o godzinie 13:45 lub 17:35. Pasażerowie Ryanaira w cenie biletu mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Podróżni mający dylemat co do wielkości swoich bagaży od niedawna mogą nabywać gotowe produkty (torby podróżne, walizki) spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników.

Trasę Kraków – Dortmund obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Promocyjne bilety Ryanair na trasę: Kraków – Dortmund można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 109 PLN. Czas lotu: 1 godzina i 40 minut / Odległość: 871 km

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Niemiec: Dortmund z Krakowa i do Krakowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Kraków jest jedynym krajowym lotniskiem, z którego Ryanair utrzymuje bezpośrednie połączenie do Dortmundu. Więcej lotów z Dortmundu do Polski obsługuje tania linia lotnicza Wizz Air latająca na trasach:

przeloty Dortmund – Gdańsk – Dortmund (Wizz Air)

przeloty Dortmund – Katowice – Dortmund (Wizz Air)

przeloty Dortmund – Warszawa Chopina – Dortmund (Wizz Air)

przeloty Dortmund – Wrocław – Dortmund (Wizz Air)

 

Międzynarodowy port lotniczy Dortmund położony jest w Północnej Nadrenii – Westfalii, w małej miejscowości Holzwickede, ok. 16 km od Dortmundu, w Zachodnich Niemczech. Lotnisko za sąsiadów ma porty lotnicze w Dusseldorfie i Kolonii/Bonn stąd siłą rzeczy jego rozwój jest ograniczony. Dlatego też port w Dortmundzie wyspecjalizował się w obsłudze tanich linii lotniczych i przewoźników czarterowych. Rocznie z jego usług korzysta ok. 1,8 mln pasażerów. Mają oni do dyspozycji jeden wielopoziomowy terminal. Dobrze funkcjonująca sieć transportu publicznego zapewnia połączenia z wieloma ośrodkami w regionie i nie tylko. Co godzinę z lotniska do dworca głównego w Dortmundzie kursują express busy, a wahadłowo jeżdżące autobusy dowożą podróżnych do pobliskiej stacji kolejowej w miasteczku Holzwickede. Busami komunikacji miejskiej można dojechać do stacji metra (linia U 47).

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Kraków – Dortmund jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie loty do niemiec, bilety ryanair niemcy, bilety lotnicze ryanair promocje do niemiec, tanie przeloty z krakowa do niemiec, tanie loty ryanair z krakowa do dortmundu, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia