Kraków – Bruksela

Ryanair – tanie bilety Kraków – Bruksela Charleroi

Trasa do Brukseli to jedno z popularniejszych połączeń tanich linii lotniczych Ryanair. Loty do stolicy Belgii Ryanair obsługuje również ze swojego lotniska bazowego w Krakowie. Irlandzka tania linia lotnicza lata z Krakowa do Brukseli pięć razy w tygodniu, w:poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i niedziele. Godziny wylotów z lotniska w Balicach są zróżnicowane, w zależności od dnia wylotów. Przelot odbywa się nie na główne lotnisko Brukseli, a na mniejsze, również obsługujące belgijską stolicę – lotnisko Charleroi. Pasażerowie Ryanaira w cenie biletu mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Podróżni mający dylemat co do wielkości swoich bagaży od niedawna mogą nabywać gotowe produkty spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników.

Trasę Kraków – Bruksela Charleroi obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Promocyjne bilety Ryanair na trasę: Kraków – Bruksela Charleroi można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 99 PLN. Czas lotu: 2 godziny / Odległość: 1090 km

 

Ryanair – tanie bilety lotnicze – Bruksela z Krakowa i do Krakowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Inne połączenia lotnicze z Brukseli Charleroi do Polski:

przeloty Bruksela Charleroi – Gdańsk – Bruksela Charleroi (Wizz Air)

przeloty Bruksela Charleroi – Lublin – Bruksela Charleroi (od 14 września 2015 r. Wizz Air)

przeloty Bruksela Charleroi – Warszawa Modlin – Bruksela Charleroi (Ryanair)

przeloty Bruksela Charleroi – Warszawa Chopina – Bruksela Charleroi (Wizz Air)

Międzynarodowy port lotniczy Bruksela Charleroi położony jest w regionie Walonii, na terenie Gosselies  (dzielnicy Charleroi), ok. 46 km na południe od centrum Brukseli. Lotnisko jest bardzo popularne wśród tanich przewoźników, a największym jego użytkownikiem jest Ryanair. Irlandzka tania linia lotnicza obsługuje z niego (wraz z kilkoma trasami sezonowymi) ponad siedemdziesiąt europejskich kierunków. Z usług tego portu korzysta rocznie ponad 6,5 mln pasażerów. Mimo sporej, jak na warunki belgijskie, odległości z lotniska od stolicy, można się z niego dość łatwo dostać do centrum Brukseli. Niedaleko lotniska przebiega autostrada łącząca Brukselę z Liege i Lille we Francji. Do portu dojeżdżają autobusy i kolej. Niedaleko lotniska znajduje się stacja: Charleroi-South railway station.

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Kraków – Bruksela Charleroi jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety lotnicze ryanair belgia, przeloty do brukseli, tanie loty z polski do belgii, z krakowa do belgii, tanie bilety lotnicze ryanair z krakowa do brukseli, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia