Kraków – Alicante

Ryanair – tanie bilety lotnicze Kraków – Alicante

Trasa Ryanaira z Krakowa do hiszpańskiego Alicante to kierunek całoroczny obsługiwany regularnie. Irlandzki przewoźnik lata z Krakowa do Alicante dwa razy w tygodniu, w: poniedziałki i piątki  (w okresie wakacyjnym trzy lub nawet cztery razy w tygodniu – dodatkowo w środy i niedziele). Samoloty Ryanaira z krakowskich Balic startują o różnych godzinach, w zależności od dnia wylotu. Lecąc z Ryanairem można na pokład zabrać dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Trasę Kraków – Alicante obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Promocyjne bilety Ryanair na trasę: Kraków – Alicante można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 229 PLN. Czas lotu: 3 godziny i 20 minut / Odległość: 2075 km

 

Ryanair – tanie bilety lotnicze – Alicante z Krakowa i do Krakowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

tanielotyryanair - infolinia

 

Inne możliwe tanie połączenia lotnicze z Alicante do Polski to:

przeloty Alicante – Gdańsk – Alicante (sezonowo: Ryanair)

przeloty Alicante – Katowice – Alicante (sezonowo: Ryanair)

przeloty Alicante – Warszawa Chopina – Alicante (sezonowo: Wizz Air)

przeloty Alicante – Warszawa Modlin – Alicante (Ryanair)

przeloty Alicante – Wrocław – Alicante (sezonowo: Ryanair)

 

Port lotniczy Alicante – Elche położony jest 9 km na południowy – zachód od tego hiszpańskiego miasta, a 160 km na południe od Walencji i ok. 70 km na północny – wschód od Murcji. Lotnisko Alicante jest szóstym portem lotniczym Hiszpanii pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Korzysta z niego blisko 10 mln pasażerów rocznie. Jest ono jedną z większych baz tanich linii lotniczych Ryanair i portem węzłowym innych tanich przewoźników lotniczych jak: Jet2.com, Norwegian Air Shuttle i Vueling. Port lotniczy w Alicante jest łatwo dostępny dla podróżnych korzystających z usług taksi, własnych pojazdów lub transportu autobusowego. W przyszłości, do lotniska, ma być podciągnięta linia tramwajowa i połączenie kolei regionalnej.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na sezonowej trasie Kraków – Alicante jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair hiszpania, tanie przeloty ryanair z polski do hiszpanii, tanie bilety lotnicze ryanair z krakowa, tanie loty z krakowa do alicante, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia