Katowice – Londyn Stansted

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Katowic do Londynu Stansted

Rejsy tanich linii lotniczych Ryanair do Londynu Stansted są najpopularniejszą trasą tego przewoźnika w naszym kraju. Ryanair obsługuje ją z każdego lotniska krajowego. Również z lotniska w Katowicach Pyrzowicach. Samoloty Ryanaira z Katowic do Londynu Stansted latają codziennie. Godziny wylotów z Katowic do Londynu są zróżnicowane. Zachęcamy do korzystania z naszej wyszukiwarki w celu ich weryfikacji.

Trasę Katowice – Londyn Stansted obsługują samoloty przewoźnika typu: Boeing 737 – 800. W cenie biletu pasażerowie mogą zabrać na pokład samolotu dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Tanie bilety lotnicze Ryanair na przeloty z Katowic do Londynu można rezerwować za pośrednictwem naszej strony, w promocji – w zależności od dnia wylotu – już od 89 PLN. Czas lotu: 1,5 godziny / Odległość: 1322 km

 

Ryanair – tanie loty: Londyn Stansted z Katowic i do Katowic

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

tanielotyryanair - infolinia

Inne dostępne połączenia lotnicze Ryanaira z lotniska Stansted do Polski to:

przeloty Londyn Stansted – Bydgoszcz – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Gdańsk – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Kraków – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Lublin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Łódź – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Poznań – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Rzeszów – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Szczecin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Warszawa Modlin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Wrocław – Londyn Stansted (Ryanair)

Lotnisko Stansted położone jest ok. 48 km na północny – wschód od Londynu. Jest czwartym co do wielkości portem lotniczym Wielkiej Brytanii, po: Heathrow, Gatwick i lotnisku Manchesterze. Rocznie z jego usług korzysta ok. 18 mln pasażerów. Stansted posiada jeden trzyczęściowy terminal pasażerski wraz z przyległymi do niego budynkami satelickimi. Port ten jest największą bazą tanich linii lotniczych Ryanair. Ryanair obsługuje z niego ponad sto – głównie europejskich – kierunków. Stansted należy do najlepszych lotnisk na świecie specjalizujących się w obsłudze tanich linii lotniczych i linii czarterowych, za co wielokrotnie było nagradzane. Lotnisko posiada wygodny dostęp.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, tanich biletach, zarówno na trasie Katowice – Londyn Stansted jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie bilety lotnicze z katowic do anglii, tanie loty ryanair z katowic do londynu