Katowice – Chania

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Grecji – tanie bilety lotnicze z Katowic do Chania / Kreta

Przeloty Ryanaira na trasie: Katowice – Chania są połączeniem sezonowym, realizowanym zwykle od kwietnia do października (do 24 października w roku 2015). Samoloty Ryanaira latają z Katowic do Chanii raz w tygodniu o godz.: 11:40. Dniami wylotów są soboty. Pasażerowie w cenie przelotu mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Katowice – Chania obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800.

Tanie bilety lotnicze Ryanair na przeloty z Katowic do Chanii na Krecie można rezerwować za pośrednictwem naszej strony, w promocji – w zależności od daty wylotu – już od 219 PLN. Czas lotu: 3 godziny i 45 minut/  Odległość: 1710 km

 

Ryanair – tanie loty z Polski do Grecji: Chania/Kreta z Katowic i do Katowic

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair – Grecja – Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

Inne możliwe połączenia lotnicze z lotniska Chania do Polski:

przeloty Chania – Warszawa Modlin – Chania (połączenie sezonowe – Ryanair, PLL LOT obsługiwane przez CanJet)

przeloty Chania – Wrocław – Chania (połączenie sezonowe – Ryanair)

Lotnisko Chania na Krecie położone jest ok. 14 km od miasta Chania w północno – zachodniej części greckiej wyspy Kreta. Jest lotniskiem typowo sezonowym specjalizującym się przede wszystkim w obsłudze linii czarterowych i tanich linii lotniczych. Jest drugim lotniskiem Krety. Prym największego dzierży lotnisko pod Heraklionem. Rocznie z usług portu lotniczego im. „Ioannisa Daskalogiannisa” w Chanii korzysta ok. 3 mln pasażerów.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na sezonowej trasie Katowice – Chania jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair grecja, tanie loty na kretę, tanie bilety lotnicze ryanair z katowic, tanie przeloty z katowic do chanii, z katowic do grecji, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia