Katowice – Birmingham

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze z Katowic do Birmingham

Połączenie lotnicze z Katowic do Birmingham obsługiwane jest przez tanie linie lotnicze Ryanair dwa razy w tygodniu, w: poniedziałki i piątki, z wylotami z lotniska Pyrzowice o godzinie: 22:10. W cenie biletu na pokład można zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Trasę Katowice – Birmingham obsługują samoloty Boeing 737 – 800.  Trasę Katowice – Birmingham obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Tanie bilety lotnicze Ryanair na przeloty z Katowic do Birmingham można rezerwować za pośrednictwem naszej strony, w promocji – w zależności od daty wylotu – już od 109 PLN.

Czas lotu: 1 godzina i 45 minut/ Odległość: 1457 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Anglii: Birmingham z Katowic i do Katowic
Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair – Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

Inne połączenia lotnicze z Birmingham do Polski:

– przeloty Birmingham – Bydgoszcz – Birmingham (Ryanair)
– przeloty Birmingham – Gdańsk – Birmingham (Ryanair)
– przeloty Birmingham – Kraków – Birmingham (Ryanair)

Lotnisko Birmingham położone jest w środkowej Anglii, ok. 10 km na południowy – zachód od centrum miasta. Jest ono bazą linii: Flybe, Monarch Airlines, Thomas Cook Airlines, Thomson Airways i Ryanair. Birmingham Airport oferuje podróżnym wiele połączeń na liniach wewnętrznych i sporo tras międzynarodowych. Obsługujące rocznie ponad 9 mln pasażerów lotnisko jest pod tym względem siódmym portem Wielkiej Brytanii.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Katowice – Birmingham jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

 

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie loty z katowic do anglii, tanie bilety lotnicze ryanair z katowic do birmingham