Katowice – Alicante

Ryanair – Tanie Bilety z Katowic do Alicante

Połączenie Ryanaira z Katowic do Alicante jest destynacją sezonową, obsługiwaną zwykle do końca października (do 21 października w 2015 r.). Połączenie Katowice – Alicante jest obsługiwane przez Ryanaira raz w tygodniu, w środy, z wylotami z lotniska w Pyrzowicach o godzinie: 17:30. Pasażerowie mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Katowice – Alicante obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Promocyjne tanie bilety lotnicze bilety Ryanair  z Katowic do Alicante można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 179 PLN.

Czas lotu: 2 godziny i 40 minut /  Odległość: 2056 km

Ryanair – tanie bilety lotnicze do Hiszpanii: Alicante z Katowic i do Katowic

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair – Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Tanie linie lotnicze Ryanair są jedynym regularnym przewoźnikiem latającym z Polski na lotnisko w Alicante. Inne połączenia lotnicze taniej linii Ryanair z Alicante do Polski to:

przeloty Alicante – Gdańsk – Alicante (sezonowo: Ryanair)

przeloty Alicante – Kraków – Alicante (Ryanair)

przeloty Alicante – Warszawa Chopina – Alicante (sezonowo: Wizz Air)

przeloty Alicante – Warszawa Modlin – Alicante (Ryanair)

przeloty Alicante – Wrocław – Alicante (sezonowo: Ryanair)

 

W sezonie letnim loty czarterowe do Alicante obsługują linie Travel Service Airlines kursujące na trasie:
– Katowice – Alicante – Katowice
– Warszawa Chopina – Alicante – Warszawa Chopina

Lotnisko Alicante – Elche położone jest 9 km na południowy – zachód od Alicante, 160 km na południe od Walencji i ok. 70 km na północny – wschód od Murcji. Jest to szóste pod względem wielkości lotnisko Hiszpanii, z którego rocznie korzysta ponad 9,5 mln pasażerów. Port Alicante – Elche jest czwartą największa bazą tanich linii lotniczych Ryanair, z której przewoźnik ten obsługuje blisko 60 europejskich kierunków. Poza tym lotnisko jest portem węzłowym dla: Jet2.com, Norwegian Air Shuttle i Vueling. Port jest łatwo dostępny dla podróżnych korzystających z usług taksi, własnych pojazdów lub transportu autobusowego. W przyszłości, do lotniska, mają być podciągnięte: linia tramwajowa i kolej regionalna.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na sezonowej trasie Katowice – Alicante jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair hiszpania, loty z polski do hiszpanii, loty z hiszpanii do polski, tanie przeloty z katowic do alicante, tanie bilety lotnicze ryanair z katowic, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia