Gdańsk – Manchester

Tanie loty Ryanair Anglia – tanie bilety lotnicze z Gdańska do Manchesteru

Połączenie Gdańsk – Manchester to regularna trasa obsługiwana przez tanie linie lotnicze Ryanair. Przewoźnik z Gdańska do Manchesteru lata dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki o godzinie: 11:05. W cenie biletu pasażerowie tanich linii lotniczych Ryanair mogą zabrać na pokład samolotu dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Gdańsk – Manchester obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800.

Tanie bilety lotnicze Ryanair na trasę: Gdańsk – Manchester, w promocji – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już od 109 PLN. Czas lotu: 1 godzina i 25 minut. / Odległość: 1363 km

 

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Polski do Anglii – Manchester z Gdańska i do Gdańska

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair – Anglia – Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

 

Z Polski bezpośrednio do Manchesteru lata tylko tania linia lotnicza Ryanair. Pozostałe połączenia Ryanaira obsługiwane z Manchesteru do Polski to:

przeloty Manchester – Katowice – Manchester (Ryanair)

przeloty Manchester – Rzeszów – Manchester (Ryanair)

przeloty Manchester – Warszawa Modlin – Manchester (Ryanair)

Lotnisko Manchester położone jest w zachodniej Anglii, 14 km na południowy – zachód od centrum miasta. Jest to trzeci pod względem wielkości port lotniczy Wielkiej Brytanii. Rocznie, trzy sporych rozmiarów terminale pasażerskie lotniska, obsługują ponad 20,5 mln pasażerów. Latająca z Polski tania linia Ryanair korzysta z terminala nr 3. Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane. Pasażerowie mają do dyspozycji dobre połączenia autobusowe i kolejowe (lotnisko posiada własną stację kolejową – Manchester Airport Railway Station).

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair, a także pozostałych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, tanich biletach, zarówno na trasie z Gdańska do Manchesteru jak i innych trasach można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie bilety lotnicze ryanair do manchesteru, tanie loty gdańsk manchester