Gdańsk – Edynburg

Tanie bilety lotnicze Ryanair – tanie loty z Gdańska do Edynburga

Połączenie Ryanaira z Gdańska do Edynburga jest destynacją regularną, obejmującą trzy loty tygodniowo, we: wtorki, czwartki i soboty. Samoloty startują z Gdańska o godzinie: 14:45. Pasażerowie Ryanaira w cenie biletu mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Trasę Gdańsk – Edynburg obsługują samoloty Ryanaira, typu: Boeing 737 – 800. Tanie bilety lotnicze Ryanair na trasę: Gdańsk – Edynburg, w promocji – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już od 159 PLN.

Czas lotu: 1,5 godziny / Odległość: 1395 km

 

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Polski do Szkocji – Edynburg z Gdańska i do Gdańska

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair do Wielkiej Brytanii/Szkocji – Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

Pozostałe połączenia tanich linii lotniczych z Edynburga do Polski:

Edynburg – Kraków – Edynburg (Easy Jet)

Edynburg – Kraków – Edynburg (Ryanair)

Edynburg – Poznań – Edynburg (Ryanair)

Międzynarodowy port lotniczy w Edynburgu położony jest w południowo-zachodniej Szkocji, ok. 9 km na zachód od centrum Edynburga. Lotnisko jest największym szkockim portem lotniczym i piątym pod względem wielkości, wśród wszystkich lotnisk brytyjskich. Rocznie z jego usług korzysta ok. 10 mln pasażerów. Podróżni mają do dyspozycji jeden wielopoziomowy, w pełni wyposażony we wszelkie udogodnienia terminal pasażerski. Atutem lotniska jest dobra komunikacja publiczna zapewniająca wygodne i szybkie połączenie tego portu z miastem.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair i innych tanich przewoźników można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Gdańsk – Edynburg jak i pozostałych połączeniach można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair szkocja, bilety ryanair wielka brytania, tanie przeloty ryanair do edynburga, tanie bilety lotnicze do edynburga, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia